جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

نحوه بازیابی اکانت لینکدین

بسیاری از افراد برای انجام امور مختلفی مانند: سرگرمی و یا کسب و کار در انواع شبکه های اجتماعی اکانت ایجاد می کرده و یک پروفایل برای خود می سازند. اما همانطور که می دانید به هر دلیلی ممکن است که شبکه اجتماعی مورد نظر شما دچار مشکل شده و یا اکانت شما حذف شود. لنیکدین نیز از این موضوع جدا نبوده و امکان دارد به دلایل گوناگون اکانت شما از روی این برنامه حذف شده و شما مجبور به بازیابی اکانت لینکدین خود شوید. برای هرگونه بازیابی اطلاعات با مرکز ما تماس بگیرید.

بازیابی اکانت لینکدین

لینکدین چیست؟

قبل از اینکه بخواهید با نحوه بازیابی اکانت لینکدین آشنا شوید بهتر است یک تعریف کلی از این برنامه در ذهن خود داشته باشید. همانطور که در بالاتر هم گفته شد ، لینکدین نیز نوعی شبکه اجتماعی است با این تفاوت که این شبکه اجتماعی فقط مخصوص کسب و کار بوده و مواردی مانند سرگرمی در آن وجود ندارد.

به عبارتی می توان گفت که لینکدین یکی از بهترین شبکه های اجتماعی مختص به کار بوده که برای هر نوع توانایی شغلی و یا هر نوع کسب و کاری مناسب است. شما در لینکدین می توانید مواردی مانند : سابقه تحصیلی، سابقه کاری و حوزه شغلی خود را وارد کرده و از این طریق با دیگر افراد مرتبط با شغل خود و یا حتی شرکت های خارجی نیز آشنا شوید.

حتی خود این شبکه اجتماعی متناسب با شرایط کاربر به وی پیشنهادهای کاری می دهد تا کاربر راحت تر بتواند با شرکت های مختلف در سراسر دنیا ارتباط برقرار کند.

این آموزش را از دست ندهید : نحوه بازیابی رمز جیمیل

نحوه بازگردانی اکانت در برنامه لینکدین

همانطور که گفته شد لینکدین نیز مانند دیگر شبکه های اجتماعی بوده و از این رو می توان اپلیکیشن آن را در دستگاه های مختلفی مانند : موبایل ، تبلت و یا لپ تاپ نصب کرد اما اگر به هر دلیلی اکانت لینکدین شما حذف شد برای بازیابی آن باید به صورت زیر عمل کنید:

 • ابتدا به صفحه لاگین در برنامه لینکدین بروید.
 • حال ایمیلی که با آن اکانت لینکدین ساخته بودید به همراه رمز عبور را وارد کنید.
 • اکنون در این مرحله از بازیابی اکانت Linked in بر روی گزینه Reactivate کلیک کرده تا خود برنامه برای شما یک ایمیل ارسال کند.
 • در نهایت با تایید ایمیل ارسالی از سمت لینکدین مجددا می توانید وارد اکانت خود در این شبکه اجتماعی شوید.

اما برخی از نکات وجود دارند که باید هنگام بازگرداندن اکانت لینکدین به آنها توجه کنید ، این نکات عبارتند از:

 • برای بازگرداندن اکانت در برنامه Linked in باید از حذف اکانت شما کمتر از دو هفته یا همان 14 روز گذشته باشد چرا که اگر از حذف اکانت شما بیشتر از 14 روز گذشته باشد دیگر امکان بازیابی اکانت در لینکدین را نخواهید داشت.
 • اگر نام کاربری و یا پسورد ایمیلی که با آن اکانت لینکدین ساخته اید را فراموش کرده اید می توانید از آخرین ایمیلی که قبلا خود برنامه برای شما ارسال کرده ، استفاده کنید و از آن طریق برای بازیابی اکانت لینکدین خود اقدام کنید.
 • باید بدانید که بعد از بازیابی اکانت لینکدین همه اطلاعات شما باز می گردد به جز مواردی مانند : عضویت گروه ها ، فالویینگ ها ، دعوت نامه های رد شده و در انتظار ، ریکامندیشن ها و تعاریف گفته شده از شما

دلایل حذف اکانت در لینکدین

همانطور که در بالاتر هم گفته شد گاهی شاید خود کاربر به اشتباه اکانت خود را در این برنامه حذف کند اما گاهی خود این شبکه اجتماعی ممکن است به دلایل مختلفی اکانت کاربر را حذف یا مسدود کند که در این صورت نیز شما باید برای بازیابی اکانت خود در لینکدین مطابق مراحل فوق اقدام کنید. اما دلایل حذف اکانت توسط خود برنامه عبارتند از:

 • نقض قوانین
 • انتشار محتوای نامناسب و خارج از قوانین لینکدین
 • عدم تطابق اطلاعات مربوط به پروفایل شما با قوانین لینکدین ؛ که در این صورت ابتدا بخشی از پروفایل شما توسط برنامه حذف می شود و بعد در صورت تکرار ، حساب شما به صورت کامل از این شبکه اجتماعی حذف می شود.
 • نقض هویت : این شبکه اجتماعی فضایی برای شغل های مختلف بوده و به عبارتی مربوط به افراد حرفه ای است. حال اگر اطلاعات وارد شده جعلی باشند ، لینکدین حساب شما را حذف و یا محدود می کند که در این صورت نیز باید برای بازگردانی اکانت خود در لینکدین اقدام کنید. البته این بار بهتر است که اطلاعات درستی از هویت خود در لنیکدین قرار دهید.
5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.