اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

بازیابی پیام های تلگرام

گاهی اوقات یکی از چت‌های تلگرام خود را پاک می‌کنیم و بعداً پشیمان می‌شویم یا اینکه به اشتباه پیام‌ها را در تلگرام پاک می‌کنیم و خیلی دوست داریم آن‌ها را باز گردانیم اما آیا پیام‌های تلگرام بازیابی می‌شوند؟ اگر دوست دارید بدانید که راهی برای بازیابی پیام های تلگرام وجود دارد یا خیر؟ ادامه این مطلب را در تخصصی ترین مرکز بازیابی اطلاعات گوشی دنبال کنید.

بهتر است همین ابتدا آب پاکی را روی دستتان بریزیم؛ تلگرام قابلیت بازیابی پیام‌ های تلگرام را ندارد از این‌رو اگر اکانت خود را حذف کنید یا اینکه چتی را در تلگرام پاک کنید به هیچ‌وجه نمی‌توانید آن را بازگردانید. البته بهتر است کمی امیدوارانه به این مسئله نگاه کنید چراکه امکان برگرداندن برخی از فایل‌ها وجود دارد.

شاید فکر کنید که منظور ما نصب و استفاده از برخی نرم‌افزارهاست که بعضی‌ کانال‌های تلگرامی می‌گویند و تبلیغش را می‌کنند. درصورتی که منظور ما این نیست چراکه هیچ نرم‌افزاری وجود ندارد که بتواند به ریکاوری پیام ‌های تلگرام کمک کند. درواقع همه این حرف‌ها که می‌توان با برخی از نرم‌افزار‌ها چت‌های تلگرام را بازیابی کرد، دروغ است. اگر دوست دارید با روش‌های درستی که می‌توان از آن‌ها برای ریکاوری اطلاعات اندروید و همینطور گوشی های آیفون استفاده کرد، آشنا شوید در ادامه با ما باشید.

بازیابی پیام های تلگرام

بازیابی چت های پاک شده تلگرام

برای بازیابی پیام های تلگرام البته تنها برخی از فایل‌ها باید به قسمت مدیریت برنامه‌ها یا File Manager بر روی گوشی خود بروید. سپس وارد پوشه Android و فولدر data شوید و گزینه org.telegram.messenger را انتخاب کنید. اکنون می‌توانید وارد پوشه Cache بشوید و تمام فایل‌هایی که در تلگرام دانلود یا ارسال کرده بودید را ببینید. البته به دلیل حجم بالای فایل‌ها ممکن است، مدت زمانی طول بکشد تا تمامی فایل‌ها لود شوند. این روش به شما کمک می‌کند تا به فایل‌هایی که در تلگرام ارسال یا دریافت کرده‌اید و سپس آن‌ها را پاک کرده‌اید یا به اشتباه پاک شده‌اند، دسترسی پیدا کنید.

تخصصی ترین مرکز بازیابی اطلاعات گوشی

بازیابی اطلاعات گوشی پروسه بسیار حساسی است چراکه هرگونه بی‌دقتی و اشتباه در انجام این کار احتمال بازیابی اطلاعات را به شدت کاهش می‌دهد. با این وجود برای بازیابی اطلاعات گوشی خود باید به دنبال یک فرد متخصص و حرفه‌ای باشید. یکی از بهترین مراکز تخصصی بازیابی اطلاعات که از نیروهای باتجربه‌ای در این زمینه برخوردار است، مرکز بازیابی اطلاعات است. بنابراین می‌توانید با مراجعه به یکی از شعب این مرکز، بازیابی اطلاعات گوشی خود را با خیال راحت به تکنسین‌های متخصص مرکز بازیابی اطلاعات بسپارید.

اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.