اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

نرم افزار Together Share Data Recovery

نرم افزار Together Share Data Recovery

برای هرکدام از ما پیش آمده است که ناگهان اطلاعات حافظه دستگاه مورد نظر خود را حذف می‌کنیم. ممکن است ما ناخواسته هارد خود را فرمت کنیم و پارتشین‌های آن را حذف کنیم. در این صورت تمام فایل‌های ما از دست رفته و به آنها دسترسی نخواهیم داشت. یکی از نرم افزارهایی که می‌توان به کمک آن بازیابی اطلاعات انواع هارد و انواع کارت حافظه را بازیابی کرد، نرم افزار Together Share Data Recovery است.

این نرم افزار قابلیت‌های خوبی برای ریکاوری فایل‌های از دست رفته دارد. باید توجه داشت که استفاده از نرم افزارهای ریکاوری برای بازیابی اطلاعات، توسط شخص شما، ممکن است تنها اطلاعات محدودی را بازیابی کند. برای این منظور مراجعه به مرکزی تخصصی در زمینه بازیابی اطلاعات راه مفیدتری است.

معرفی نرم افزار Together Share Data Recovery

این نرم افزار از جدیدترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات است که قابلیت‌های بازیابی خیلی خوبی دارد. نرم افزار مذکور از فایل های سیستمی FAT و NTFS پشتیبانی می کند. با این نرم افزار شما می‌توانید پارتشین‌های پاک شده یا صدمه دیده خود را بازیابی کنید. علاوه بر این قابلیت، نرم افزار Together Share Data Recovery توانایی بازگردانی فایل‌های کد گذاری شده و فشرده شده را نیز دارد. بنابراین، در بازیابی اطلاعات انواع هارد، رم، فلش مموری و نواع دیگر حافظه‌ها، این نرم افزار کارایی بالایی دارد. شما می‌توانید با نصب این برنامه بر روی سیستم خود، عکس‌، فیلم، موسیقی و اسناد حذف شده را ریکاوری کنید.

نرم افزار Together Share Data Recovery چه ویژگی‌هایی دارد؟

نرم افزار مذکور ویزگی‌هایی دارد که آن را به یکی از پرطرفدارترین نرم‌افزارهای بازیابی اطلاعات تبدیل کرده است. این ویژگی‌ها عبارتند از:

  • امکان بازگردانی از سیستم های ویندوزی و حافظه های خارجی از قبیل هاردهای اکسترنال.
  • قابلیت سه مد مختلف بازیابی اطلاعات که شامل بازگردانی فایل های حذف شده، بازگردانی پارتیشن پاک شده و بازگردانی درایو فرمت شده است.
  • بازیابی سریع و راحت اطلاعات از دست رفته حافظه.
  • بازیابی انواع فرمت عکس، فیلم، موسیقی و اسناد.

  • پشتیبانی از ویندوزهای Windows 8.1/8/7/Vista/XP/2000 و Windows Server 2012/2008/2003
  • بازیابی از USB های مختلف، تلفن همراه، دوربین دیجیتال، آی پاد و… .
  • قابلیت ارائه پیش نمایش قبل از بازیابی اطلاعات حافظه.

بازیابی فایل‌ها توسط نرم افزار Together Share Data Recovery

احتمالاً با خود می‌گویید با استفاده از این نرم‌افزار قادرید تمام فایل‌های از دست رفته خود را بازیابی کنید. اگر در این کار حرفه‌ای هستید و با این نرم افزار کاملاً آشنایی دارید، می‌توانید موفق به ریکاوری اطلاعات شوید. اما چنانچه کار با نرم افزار را نمی‌دانید و بارها در فرآیند بازیابی اطلاعات با شکست مواجه شدید و تنها چند فایل مثل عکسهای جدیدتان بازیابی شده‌اند، به تنهایی اقدام به بازیابی اطلاعات هارد یا هر مموری خود با استفاده از نرم افزار Together Share Data Recovery نکنید.

اقدام غیرحرفه‌ای برای بازیابی اطلاعات ممکن است باعث شود متخصصان نیز نتوانند در ریکاوری بعدی، فایلهایتان را بازیابی کنند. بنابراین اگر اطلاعات شما از اهمیت زیادی برخوردار هستند، آن را با هزینه اندکی به متخصصان مرکز ریکاوری اطلاعات بدهید تا به همه فایل‌های پاک شده دسترسی پیدا کنید.

بازیابی اطلاعات انواع هارد

در مرکز بازیابی اطلاعات، تمام فایل‌های پاک شده از انواع هارد ریکاوری می‌شود. افرادی که تاکنون به این مرکز مراجعه کرده‌اند، در نهایت همه فایل‌های حذف شده را به صورت کامل در هارد خود تحویل گرفته‌اند. در مرکز بازیابی اطلاعات، علاوه بر استفاده از به روزترین نرم‌افزارها، از متد روز نیز برای بازیابی انواع هارد، استفاده می‌شود. تفاوتی نمی‌کند هارد SSD دارید یا هارد HHD، چراکه هر اطلاعاتی از روی آنها در این مرکز قابل بازیابی است. هاردهای SATA ، SAS و دیگر انواع هارد نیز به دست متخصصان توانمند مرکز بازیابی اطلاعات قابل ریکاوری هستند.

Rate this post
اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *