تعمیرات هارد یکی از تخصصی‌ترین سرویس‌های ارائه شده در مرکز ریکاوری هارددیسک است که توسط تیمی از خبره‌ترین کارنشاسان و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات این حوزه انجام می‌پذیرد. آنچه که در تعمیر هارد نقش بسزایی ایفا می‌کند، تشخیص صحیح نوع اشکال پیش آمده در هارد و بکارگیری سازگارترین راهکار تعمیر است.

از این رو توصیه می‌شود در صورت بروز هر گونه اختلال و ناکارامدی در هارد مورد استفاده خویش صرفاً به مراکز مجاز در حوزه تعمیر و ریکاوری هارد مراجعه نمایید. امروزه تعمیرات هارد (تمامی هاردهای موجود در بازار اعم از هارد اکسترنال و هارد اینترنال) تقریباً به یک شیوه صورت می‌گیرد و کارشناسان تعمیر در صورتی که تمامی ابزارآلات مورد نیاز را در اختیار داشته باشند قادر به رفع تمامی مشکلاتی خواهند بود که در هارد ایجاد شده است.

تعمیرات هارد

مرکز تخصصی تعمیر هارد

مرکز بازیابی اطلاعات، یکی از تخصصی‌ترین مراکز فعال در حوزه تعمیر و ریکاوری هارد است که به دلیل بهره‌مندی از سال‌ها تجربه در امر تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری هارد و استفاده از به‌روزترین تجهیزات، کلیه تعمیرات هارد را با بالاترین سطح کیفی به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد.

دارا بودن کلین روم های متعدد جهت جراحی هارد و بازیابی اطلاعات، استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات این حوزه نظیر pc3000، همکاری با تیمی از مجرب ترین کارشناسان تعمیر هارد، بازیابی و ریکاوری اطلاعات، دارا بودن مجموعه ای از پیشرفته ترین تجهیزات و ابزار جهت بهسازی هاردهای متعدد و گوناگون و… برخی از ویژگی های این مرکز است که آنرا بدل به انتخاب نخست تمامی کاربران ساخته است. در بخش زیر، برخی از خدمات قابل دریافت در این مرکز مورد اشاره قرار گرفته است.

تعمیرات هارد سوخته

یکی از دردسرهایی که در استفاده از هاردهای مختلف گریبانگیر کاربران می شود، سوختن آن است. این مسئله عموما در اثر سوختن قطعه ای به نام PCB و یا همان برد هارد اتفاق می افتد. در واقع مهم ترین قطعه ی هارد که پتانسیل سوختگی دارد، برد آن است. تعمیرات هارد سوخته باید به گونه ای باشد که عملکرد برد دوباره جایگزین گردد. خرابی برد در اثر عوامل مختلفی چون گرمای بیش از حد محیط و نوسانات برق رخ می دهد. در چنین شرایطی بوی سوختگی از هارد بلند شده و هارد روشن نمی شود. البته امکان دارد هارد روشن شود، اما با صدای بسیار ناهنجاری همراه گردد یا پس از مدتی روشن ماندن، خاموش شود.

برای تعمیر هارد سوخته باید مشکل اصلی ساختار هارد با اعمال مراحل عیب یابی ریزبینانه شناسایی شود. جراحی هد هارد، تعویض مدیا و برد هارد، اصلاح فریمور هارد با استفاده از دستگاه PC3000 برخی از عمده ترین مواردی هستند که کارشناسان مرکز تعمیر هارد در بالاترین سطح کیفی ممکن جهت بازیابی هارد سوخته انجام می دهند.

تعمیرات هارد خیس شده

خیس شدن هارد یکی دیگر از مواردی است که به سوختن برد آن می انجامد. به هنگام بروز مشکل خیس شدن هارد علاوه بر سوختن برد ممکن است با سوختن اجزای اصلی دیگری از هارد چون ROM نیز روبه رو شوید. برخی از هاردهای موجود در بازار با ROM قابل تعویض طراحی می شوند. در این حالت  تعمیرات هارد خیس شده با تعویض ROM مشابه و اورجینال امکان پذیر است. یافتن ROM مرغوب و دقیقا مشابه و جایگزینی آن کار دشواری است که در مرکز تعمیرات هارد تحت نظر کارشناسانه ی تکنسین های ماهر صورت می پذیرد. بازیابی اطلاعات هارد خیس شده نیز از سرویس های تخصصی مرکز تعمیرات هارد است.

تعمیرات هارد فرمت شده

فرمت شدن هارد از آن دسته مشکلاتی است که در صورت بی توجهی کاربر و تایید اشتباه پیغام فرمت به وجود می آید. این تأیید کلیه اطلاعات ذخیره شده در هارد را از بین برده و سد راهی برای دسترسی دوباره به آن ها می گردد. خرابی فایل های درون هارد و یا ناکارآمدی ساختار هارد منجر به پیدایش پیغام فرمت شدن هارد می شوند. هاردهای معیوب در مرکز تعمیرات هارد با استفاده از مهارت بالای کارشناسان حرفه ای  و به کارگیری پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی بررسی شده و در صورت امکان تعمیر می شوند. لازم به ذکر است که این مرکز تمامی خدمات و سرویس های قابل دریافت خود را به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی عرضه می دارد.

تعمیرات هارد ضربه خورده

ضربه عامل به شدت تخریب کننده برای ساختار هارد می باشد. سوختن هد، خراشیدگی هد، آسیب موتور هارد و بدسکتوری هارد مهم ترین مشکلاتی هستند که در اثر اصابت ضربه پدید می آیند. در هر حال مشکل هر چه که باشد در اکثر مواقع به جراحی هارد ختم می شود. کارشناسان ما در مرکز تعمیرات هارد کلیه ی ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری هارد ضربه خورده را بر اساس پارامترهای استاندارد برطرف می کنند. خاطرنشان می نماییم که تعویض هد و موتور آسیب دیده ی هاردهای معیوب در این مرکز با استفاده از کلین روم های فوق تخصصی و نمونه ی اورجینال و یکسان صورت می گیرد.

تعمیر هارد اکسترنال

تعمیرات هارد اکسترنال در قیاس با هارددیسک‌های درونی متقاضیان بیشتری دارد، که البته این امر چندان هم عجیب نیست؛ زیرا هاردهای اکسترنال به سبب جابجایی در معرض آسیب بیشتری هستند و امکان ضرب‌دیدگی آن‌ها بسیار بالاتر از هاردهای داخلی است.

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر هارد اکسترنال منحصر به موردی خاص نیست و مواردی چون تعمیر مشکل عدم شناسایی هارد دیسک، تعمیر هارد ضربه خورده و آسیب‌دیده، تعمیر هارد با خرابی Read از جمله رید، تعمیر هارد دیسک با وجود بدسکتور، تعمیر هارد با پیغام فرمت دیسک، ریکاوری اطلاعات پاک شده انواع هارد، تعمیر هارد با برد سوخته، تعمیر هارد با مشکل کند بودن عملکرد، تعمیر هارد با مشکل فرم‌ویر بر اثر دستکاری و مواردی از این دست را شامل می‌گردد.

تعمیر هارد اکسترنال

تعمیر هارد اینترنال

هارد تحویل داده شده به مرکز تعمیرات هارد اینترنال بسته به نوع اشکال پیش آمده در آن، به یکی از پارتهای تعمیر هارد سپرده می‌شود تا اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر بر روی آن پیاده گردد. (نوع اشکال پیش آمده در هارد، در واحد عیب‌یابی و تست هارد تشخیص داده شده و در سایر واحدهای تخصصی ریکاوری هارد مرتفع می‌گردد).

برخی از پارت های موجود در مرکز تخصصی تعمیر هارد عبارتند از: واحد تعمیرات نرم افزاری هارد، واحد تعمیرات سخت افزاری هارد، واحد جراحی هارد، واحد تعمیر بدسکتوری هارد، واحد تعویض هارد، واحد بازیابی اطلاعات هارد و … .

تعمیر هارد تبلت و موبایل

یکی از قطعات بکاررفته در موبایل و تبلت که امکان خرابی و بروز اختلال در آن وجود دارد، بخشی است که در میان کاربران با نام هارد از آن یاد می شود. بد نیست بدانید که گوشی ها و تبلت ها، قطعه ای به نام هارد ندارند و در ساختارشان تنها، پردازنده، حافظه و حافظه RAM وجود دارد).

خرابی هارد موبایل و تبلت به دلیل تأثیر مستقیم بر عملکرد سایر بخش های دستگاه، می‌بایست بی‌هیچ فوت وقتی مرتفع گردد. خدمات مرتبط با این بخش از تلفن همراه، بسیار تخصصی بوده و می بایست صرفاً به دست کارشناسان تعمیرات موبایل انجام پذیرد.

تعمیر هارد تبلت و موبایل

شما کاربران گرامی می توانید با حضور در مرکز بازیابی اطلاعات و مراجعه به پارت تخصصی موبایل، تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیرات هارد موبایل را دریافت نموده و تمامی اختلالات سخت افزاری یا نرم افزاری دستگاه خویش را برطرف نمایید.

تعمیر هارد لپ تاپ

تعمیر هارد لپ تاپ را به طور کلی می توان به دو بخش تعمیرات نرم افزاری هارد و تعمیر خرابی های فیزیکی هارد تقسیم کرد. خرابی فریموری یا همان ساختاری هارد بدین معناست که هارد از نظر Service Area با اشکال روبه رو گشته است. بخش دوم یا خرابی فیزیکی هارد بدین معناست که هارد احتمالاً دچار آسیب هد و پلتر، اسپیندل موتور با PCB شده است که این بخش خود به چند دسته مهم تقسیم می شود.

شما کاربران گرامی می توانید جهت تشخیص نرم افزاری یا سخت افزاری بودن اشکالات پیش آمده به مرکز تعمیرات هارد مراجعه نمایید و تخصصی ترین خدمات مرتبط با این حوزه را دریافت نمایید. توصیه می شود با بروز اشکال در هارد لپ تاپ –اشکالاتی نظیر صدای نابهنجار و …- بلافاصله دستگاه خاموش شده و به یکی از مراکز مجاز و استاندارد در حوزه تعمیر هارد لپ تاپ تحویل داده شود. عدم دستکاری هارد و مراجعه سریع به مرکز تعمیر هارد لپ تاپ ، کمک شایانی در رفع اشکالات پیش آمده در هارد می کند.

تعمیر هارد کامپیوتر

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر هارد کامپیوتر منحصر به اشکالی خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مرتبط با این بخش از دستگاه با حضور در این مرکز قابل دریافت است. تعمیرات هارددیسک در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می‌پذیرد که به دلیل تجزیه و واکاوی تعداد بیشماری از هاردهای موجود بر کارآمدترین شیوه های تعمیر و بازیابی مسلط گشته و قادر به رفع تمامی اختلالات ایجاد شده در آن‌ها شده‌اند.

برخی از سرویس‌های مرتبط با هارد کامپیوتر که با حضور در این مرکز قابل دریافت است عبارتند از: تعمیر هارد کامپیوتر با پیغام فرمت دیسک، تعمیر هارد کامپیوتر در زمان پاک شدن پوشه یا فایل خاص، رفع مشکل عدم شناسایی صحیح یا عدم نمایش ظرفیت درست هارد کامپیوتر، رفع مشکل هارد Fdisk شده در مرکز تعمیر کامپیوتر، ترمیم و تعمیر هارد معیوب یا به اصطلاح سوخته‌ و …. .

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+