جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیرات هارد ای دیتا

اگر از کاربران هارد ای دیتا هستید و در طول روزهای اخیر متوجه وجود اشکال در هارد مورد استفاده خود شده‌اید، می‌توانید به مرکز تخصصی ریکاوری هارددیسک مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید. در این مرکز تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری هارد ADATA را به مراجعان محترم ارائه نمایند.

برخی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیرات هارد ای دیتا عبارت است از: تعمیر هارددیسک با وجود بدسکتور، تعمیر هارددیسک با پیغام فرمت دیسک، تعمیر هارددیسک در زمان پاک شدن پوشه یا فایل خاص، تعمیر هارد با مشکل عدم شناسایی صحیح یا عدم نمایش ظرفیت درست هارد، تعمیر هارد با مشکل هارد Fdisk، تعمیر هارد با مشکل صدای ناهنجار و … . تمامی این خدمات با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات ریکاوری و توسط تیمی از مجرب‌ترین کارشناسان تعمیرات هارد انجام می‌پذیرد.

تعمیرات هارد ای دیتا

درباره هارد ای دیتا

اگر چه هاردهای ای دیتا جزو باکیفیت‌ترین هاردهای موجود در بازارهای داخلی هستند اما این هاردها نیز گاه به دلیل استفاده نادرست کاربران و گاه به دلیل اتفاقات پیش‌بینی‌ناپذیر دچار اشکال شده و نیازمند تعمیر می‌گردند. هاردهای ای دیتا، همانگونه که می‌دانید ساخت شرکت ADATA، یکی از بزرگترین تولید کننده‌های حافظه های ذخیره‌سازی در دنیا هستند. این شرکت در سال ۲۰۰۱ در تایوان و به وسیله سیمون چن تأسیس شد. خط تولید محصولات شرکت ایدیتا شامل ماژول های DRAM، درایوهای USB، دیسک های سخت USB و نیز کارت‌های حافظه در کامپکت فلش و فرمت های دیجیتالی امن هستند.

برخی از پرفروش‌ترین هاردهای ای دیتا در بازارهای داخلی کشور ما عبارتند از: هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 Pro ظرفیت 1 ترابایت، هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD725 ظرفیت 1 ترابایت، هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD720 ظرفیت 1 ترابایت، هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 Pro ظرفیت 2 ترابایت، هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD330 ظرفیت 1 ترابایت، هارد اکسترنال ای دیتا مدل HV320 ظرفیت 1 ترابایت، هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD330 ظرفیت 2 ترابایت و هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD330 ظرفیت 2 ترابایت. شایان ذکر است تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیرات هارد ای دیتا با حضور در مرکز تخصصی ریکاوری هارد قابل دریافت است.

تعمیرات هارد ای دیتا چگونه انجام می‌شود

در این بخش مراحل طی شده جهت تعمیرات هارد ای دیتا با شما کاربران گرامی به اشتراک گذاشته می‌شود. اگر از کاربران هارد ایدیتا هستید و نیاز به دریافت خدمات مرتبط با تعمیرات هارد ADATA را دارید می‌توانید به مرکز تخصصی ریکاوری هارددیسک مراجعه نمایید.

تعمیرات هارد ای دیتا

1. عیب یابی و تشخیص خرابی هارد ADATA

نخستین کاری که کارشناسان ما در مرکز تعمیرات هارد ای دیتا، پس از دریافت هارد انجام می‌دهند، عیب‌یابی هارد است. در این مرحله، بر اساس اظهارات طرح شده از سوی صاحب هارد، نوع اشکال پیش آمده شناسایی می‌گردد. این کار، یعنی تشخیص نوع اشکال پیش آمده در هارد، با استفاده از پیشرفته‌ترین متدهای عیب‌یابی و با توجه به نشانه‌های مشاهده شده در هارد، انجام می‌شود.

در مرحله عیب‌یابی توجه به مواردی چون میزان لرزش، الگو‌های کلیک کردن و البته هر گونه نویز اضافه ایجاد شده توسط هارد نقش مهمی در تشخیص نوع اشکال پیش آمده در هارد دارد. در برخی شرایط نیز هارد به نوعی سیستم تست متصل می‌شود تا مشخص شود که آیا اطلاعات موجود در هارد قادر به خواندن و نوشتن هست یا خیر.

2. تعمیرات هارد ای دیتا در کلین روم

در برخی شرایط نیاز است تا هارد معیوب با استفاده از کلین روم پاکسازی و تعمیر گردد. کلین روم همانگونه که می‌دانید مناسب‌ترین و امن‌ترین فضای موجود جهت جراحی و باز کردن هارد است. کلین روم محیط یا اتاقی پاکیزه است که از ویژگی‌های بارز آن می‌توان به پائین بودن و تحت کنترل بودن آلاینده‌های موجود در آن اشاره کرد.

در کلین روم‌های مورد استفاده، ذرات ریز میکروسکپی موجود در داخل هارد، با استفاده از دستگاه‌های تهویه مخصوصی خارج می‌شود. دیوار پشتی کلین روم، هوای پاک و تصفیه شده را با فشار روی درایو می‌دمد تا کلیه ذرات گرد و غبار از روی آن پاک شود. با رعایت این موارد، درپوش از روی درایو برداشته می‌شود تا آسیب‌های فیزیکی احتمالی شناسایی شده و در نهایت جهت تعمیرات هارد ای دیتا اقدام گردد.

تعمیر و تعویض قطعات هارد ای دیتا

در برخی شرایط جهت تعمیرات هارد ای دیتا نیاز است تا برخی از قطعات موجود در این هارد، تعویض گردند. همچون سایر خدمات مرتبط با هاردها، باز کردن قطعات هارد و تعویض آنها نیز یک کار تخصصی و کارشناسی است و نباید توسط کاربران عادی انجام شود. تعویض قطعات هارد، علاوه بر تخصص و دانش، نیاز به تجهیزات و ابزار خاص خود دارد و صرفا می‌بایست توسط کارشناسان تعمیرات هارد و در کلین روم های تخصصی انجام شود. حتما می‌دانید که در تعمیر و یا تعویض قطعات هارد، انجام تنها یک حرکت نادرست کافی است تا اشکالات پیش امده در هارد ADATA صدچندان شده و تعمیر هارد برای همیشه ناممکن گردد.

در تعمیرات هارد ای دیتا، آنچه که می‌بایست مورد توجه قرار گیرد، اقدام سریع جهت تعمیر است. هر چه مدت زمان میان اشکال پیش امده در هارد و تعمیر، کمتر باشد، احتمال تعمیر و سالم شدن هارد  ADATA بالاتر خواهد بود. بنابراین به کاربران انواع هارد توصیه می‌شود که در صورت مشاهده هر گونه اشکال در هارد خود، در سریع‌ترین زمان ممکن به یکی از مراکز تخصصی تعمیرات هارد مراجعه نمایند.

بازیابی اطلاعات هارد ای دیتا

یکی از پرتقاضاترین خدمات مرتبط با هارد، بازیابی اطلاعات است. کاربران هارد ای دیتا ممکن است به هر دلیل، خواسته یا ناخواسته، اطلاعات ذخیره شده در هارد خود را از دست بدهند. در این شرایط بهترین راه جهت بازیابی اطلاعات، مراجعه به مراکز تخصصی بازیابی و اقدام جهت ریکاوری اطلاعات با pc3000 است. همانگونه که می‌دانید، در حال حاضر بهترین ابزار موجود جهت بازیابی و ریکاوری اطلاعات، دستگاه pc3000 است.

این دستگاه امکان بازیابی و ریکاوری تمامی اطلاعات از دست رفته را فراهم می‌کند. جهت اطمینان از صحت این موضوع می‌توانید از یک جستجوی ساده‌ی اینترنتی در مورد بهترین روش بازیابی اطلاعات هارد کمک بگیرید. پس از کسب اطمینان از قابلیت‌های این دستگاه، می‌توانید جهت استفاده از امکانات PC3000، در مرکز تعمیرات هارد ای دیتا تحت نظارت مرکز سخت‌افزار ایران حضور یافته و هارد ADATA خود را بازیابی و تعمیر نمایید.

 

تعمیرات هارد ای دیتا

مجرب‌ترین‌ کارشناسان ریکاوری هارددیسک در کنار شما هستند

سرویس‌های ارائه شده در مرکز تعمیرات هارد منحصر به موردی خاص نیست و کلیه تعمیرات مرتبط با هارد نظیر تعمیر مشکل عدم شناسایی هارد دیسک، تعمیر هارد ضربه خورده و آسیب‌دیده، تعمیر هارد با خرابی Read از جمله رید، تعمیر هارد دیسک با وجود بدسکتور، تعمیر هارد با پیغام فرمت دیسک، ریکاوری اطلاعات پاک شده انواع هارد، تعمیر هارد با برد سوخته، تعمیرات هارد با مشکل کند بودن عملکرد، تعمیرات هارد با مشکل فرم ویر بر اثر دستکاری و مواردی از این دست را شامل می‌گردد.

بعلاوه خدمات مرتبط با ریکاوری اطلاعات سایر ابزارها و گجت‌های پرکاربرد نظیر موبایل، فلش، لپ تاپ و … نیز با حضور در این مرکز قابل دریافت است. سایر خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات هارد عبارت است از: ریکاوری اطلاعات هارد در صورت عدم نمایش درست گنجایش آن، بازگردانی اطلاعات هارددیسک در نوسانات برق و مشکلات سخت‌افزاری، ریکاوری اطلاعات هارد در وجود بدسکتور در هارد دیسک، بازگردانی اطلاعات پاک شده از ویندوز در مرکز تعمیر هارد، تعویض سیلندر هارد در محیط کلین روم جهت ریکاوری و …. .

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

2 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • محمد چاووش نیا
  مارس 19, 2021 9:04 ب.ظ

  سلام و وقت تون بخیر، سال نو در راه مبارک
  کار بسیار ارزشمند تیم شما قابل ذکر مکرر و مایه افتخار است.
  هارد دنیای من خراب شده، چطور می تونم از خدمات ارزشمند شما برخوردار شوم.
  مشکل اینجاست که من در استان لرستان شهرستان بروجرد زندگی می کنم.

  پاسخ
  • خانه ریکاوری
   می 17, 2021 11:05 ق.ظ

   سلام دوست عزیز هارد رو با پست یا تیپاکس به شعبه ولیعصر یا ستارخان ارسال کنید توسط کارشناس بررسی بشه

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.