جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

ریکاوری اطلاعات اندروید

ریکاوری اطلاعات اندروید از نیازهای قابل توجه کاربران در سال های اخیر بوده است. استفاده های متنوع از دستگاه های اندورید با توجه به کاربری بالای آنها، سبب شده حجم زیادی از اطلاعات در آنها ذخیره شود. علاوه بر فایل های شخصی مانند عکس، فیلم، فایل صوتی و اسناد، در گوشی های اندورید اطلاعات دیگری نیز ذخیره می شوند که عملکرد دستگاه و برخی از نرم افزارها را تحت تأثیر قرار می دهند. حذف شدن این اطلاعات می تواند کاربران را با مشکلات متعددی روبرو سازد.

اگر جزء افرادی هستید که ناخواسته اطلاعات دستگاه اندروید شما حذف شده است، نگران نباشید. در مرکز سخت افزار ایران و در بخش بازیابی اطلاعات، با استفاده از دقیق ترین ابزارها و نرم افزارهای روز، تمامی این اطلاعات قابل برگشت هستند. در مقالات پیشین در مورد بازیابی اطلاعات موبایل در دو قسمت گوشی اپل و گوشی های اندرویدی سخن گفتیم. با ما همراه باشید تا این بار دلایل حذف شدن فایل های اندروید و چگونگی ریکاوری اطلاعات اندروید را برای شما توضیح دهیم.

ریکاوری اطلاعات اندروید

چرا ریکاوری اطلاعات اندروید؟

بی شک شما که این مطلب را می خوانید اطلاعات ارزشمندی در گوشی اندروید خود داشته‌اید و با پاک شدن آنها به دنبال راهی برای بازیابی فایل ها هستید. همین موضوع خودش دلیلی برای ریکاوری اطلاعات دستگاه اندروید است. کاربری گسترده وسایل اندرویدی سبب شده حجم عظیمی از داده های مختلف از جمله عکس، فیلم، موزیک و اسناد مختلف را در آن ذخیره کنیم.

برخی از این فایل ها شخصی و یادآور خاطره های خوب و برخی نیز اسناد کاری و حتی محرمانه هستند. اگر به هر دلیلی این اطلاعات حذف شوند، کاربر به دنبال راهی برای بازیابی آنها می گردد. البته شما نگران نباشید چرا که ما در مرکز بازیابی اطلاعات این کار را برای شما انجام می دهیم. موضوع دیگری که ریکاوری اطلاعات اندروید را ضروری می کند، حذف ناخواسته فایل های اجرایی دستگاه است. حذف برخی از فایل های دستگاه اندروید موجب اختلال در عملکرد آن می شود. از این رو ریکاوری آنها می تواند یکی از راه‌های برطرف کردن این مشکل باشد.

ریکاوری اطلاعات اندروید با استفاده از نرم افزارها

امروزه نرم افزارهای مختلفی برای بازیابی اطلاعات انواع گوشی ها و دستگاه های اندرویدی طراحی شده است. با یک سرچ چند کلمه‌ای در گوگل می توانید بسیاری از این نرم افزارها را مشاهده و حتی به صورت رایگان دانلود کنید. برخی از آنها قابلیت بالایی داشته و می توانند بسیاری از فایل ها را بازیابی کنند. اما توجه داشته باشید یک نرم افزار مفید و کاربردی که بتواند تمامی اطلاعات را ریکاوری کند به صورت رایگان در اختیار شما قرار نمی گیرد.

این نرم افزارهای رایگان تنها می توانند بخش کوچکی از اطلاعات را بازیابی کنند. حتی نرم افزارهای حرفه ای و گران قیمت نیز به تنهایی فایل ها را بازیابی نمی کنند بلکه در کنار آن نیاز به یک متخصص حرفه ای نیز دارند. بنابراین اگرچه بازیابی اطلاعات توسط نرم افزارهای ارائه شده امکان پذیر است اما در صورتی که این کار توسط افراد مبتدی انجام شود، ریکاوری اطلاعات اندروید به درستی صورت نمی گیرد.

مرکز ریکاوری اطلاعات؛ پیش‌رو در خدمات رسانی بهینه

مرکز بازیابی اطلاعات مجهزترین و پیشرفته ترین مرکز ریکاوری اطلاعات هارد، گوشی موبایل، مموری کارت، فلش و… در ایران بوده که دو مؤلفه «نرم افزارهای پیشرفته» و «کادر متخصص» سبب شده نام این مرکز در بین سایر مراکز بازیابی اطلاعات، در بالاترین رتبه قرار گیرد. اگر ناخواسته باعث حذف فایل های خود شدید یا اینکه دستگاه شما ویروسی شده و اطلاعات آن را پاک کردید، نگران ریکاوری فایل های خود نباشید.

در مرکز بازیابی اطلاعات، ریکاوری فایل ها با استفاده از جدیدترین متد صورت گرفته و تمامی آنها اعم از فایل صوتی، عکس، فیلم، اسناد و.. بازیابی می شوند و در دسترس شما قرار می گیرند.

Rate this post
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.