جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر هارد تبلت

تبلت دستگاه پرمصرفی است که گاهی بر اثر بی احتیاطی کاربر دچار اختلال می شود. این دستگاه برای بسیاری از افراد جایگزین لپ تاپ و رایانه های رو میزی است. در نتیجه کاملا طبیعی است که پس از مدتی استفاده از تبلت، هارد این سیستم پر از اطلاعات شخصی و مهمی شود. در چنین شرایطی مسلما از دست رفتن اطلاعات و خرابی هارد تبلت می تواند دردسرساز باشد. تعمیر هارد تبلت های هوشمند فرآیند حساس و مهمی است که باید زیر نظر کارشناسان مجرب صورت پذیرد. مرکز بازیابی اطلاعات هر آنچه که در میان نیاز باشد را به بهترین شکل ممکن ارائه خواهد داد. ادامه ی این مقاله را دنبال کنید تا به معرفی کلیه ی خدمات تخصصی مرکز بازیابی اطلاعات در این زمینه بپردازیم.

تعمیر هارد تبلت

چه عواملی باعث خرابی هارد تبلت می شوند؟

اینکه شما بدانید خرابی هارد تبلت چه دلایلی می تواند داشته باشد، موضوع با اهمیتی است. اما همان طور که اشاره شد، بی احتیاطی کاربر عامل اصلی ناکارآمدی هارد تبلت های هوشمند است. از جمله عوامل خرابی هارد تبلت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

هارد تبلت

 • خاموش و روشن کردن دستگاه در حین فرآیند شارژ
 • ارسال نادرست ولتاژ برق به ساختار هارد
 • ارسال ولتاژ غیر استاندارد به هارد زمانی که شارژ آن رو به پایان است
 • سقوط دستگاه از ارتفاع و اصابت ضربه
 • آبخوردگی و نفوذ مایعات شیمیایی
 • استفاده از شارژرهای نامرغوب و تقلبی 

علائم خرابی هارد تبلت

 • اختلال دائم در عملکرد تبلت (هنگ کردن دائمی)
 • عدم امکان پاک کردن هیچ یک از اطلاعات قبلی و یا ثبت اطلاعات جدید
 • بوت نشدن تبلت هنگام روشن کردن دستگاه و گیر ردن صفحه روی لوگوی شرکت سازنده
 • ظاهر شدن Encrypt Unsuccessful هنگام بالا آمدن سیستم عامل  تبلت
 • ظاهر شدن پیغام Internet Storage Damaged هنگام بوت شدن 
 • خاموش شدن تبلت پس از ریست فکتوری دستگاه
 • لرزش پی در پی تبلت هنگام بالا آمدن تبلت
 • ری استارت شدن تبلت به صورت مداوم
 • خاموش شدن بدون هیچ گونه دلیل تبلت

هزینه ی تعمیر هارد درون تبلت چه قدر می شود؟

هزینه ی تعمیر هارد درون تبلت بسته به میزان خرابی و اختلالاتی دارد که داخل سیستم دیده می شود. این تعمیرات در دو حوزه ی نرم افزاری و سخت افزاری انجام شده و دارای هزینه های متغیری است. برد هارد تبلت های هوشمند حاوی آی سی هایی می باشد که معمولا در اثر کوچک ترین خرابی دچار سوختگی می شوند.

آی سی های سوخته ی هارد باید با ظرافت کاری بالایی توسط ابزارآلات پیشرفته و مدرن تعویض گردند. تعویض آی سی های هارد دقیقا باید با نمونه ی اصلی برند سازنده ی تبلت به اتمام برسد. با حضور در مرکز بازیابی اطلاعات می توانید مطمئن باشید که پروسه ی تعویض آی سی های سوخته ی تبلت به بهترین شکل ممکن با نمونه های اصلی طی می شود.

در این بین اگر نیازمند بازیابی اطلاعات از دست رفته نیز باشید، کارشناسان ما با استفاده از دستگاه های پیشرفته ای چون PC3000 بازیابی اطلاعات را در بالاترین سطح کیفی ممکن برای شما عزیزان به مرحله ی اجرا می رسانند. در هر حال جای نگرانی نیست. مشکل هارد درون تبلت هرچه که باشد در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی در سطح کیفی بی نظیر برطرف خواهد شد.

تعویض یا تعمیر هارد تبلت های هوشمند؟

گاهی امکان دارد هارد تبلت در حدی دچار آسیب های فیزیکی و نرم افزاری شده باشد که پروسه ی تعویض آی سی و یا حتی برد درونی سیستم، کارایی هارد را بازیابی نکند. مسئله ی تعویض هارد تبلت های هوشمند باید با نهایت دقت انجام شود.

حرکت ناشیانه و دستکاری بیجا توسط تعمیرکاران مبتدی می تواند به طور کامل تبلت را به سمت کما و مرگ کامل حرکت دهد. بنابراین مراجعه به مراکز تعمیراتی ناشناس را فراموش کنید.

مرکز بازیابی اطلاعات مجموعه ای حرفه ای است که تعویض هارد داخل تبلت های مختلف را طی مدت زمان کوتاهی سازگار با برند سازنده ی دستگاه انجام می دهد. با حضور در این مجموعه با خیالی آسوده می توانید از هارد جدید تبلت استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر هارد

نمایندگی تعمیر هارد مرکز مجاز و ایمنی است که کلیه ی مشکلات کوچک و بزرگ موجود در هارد دستگاه های مختلف را از بین می برد. فرقی ندارد مشکل هارد مد نظر شما ریشه در بخش سخت افزاری آن دارد یا نرم افزاری. نمایندگی تعمیر هارد طی مراحل عیب یابی ریزبینانه کلیه ی عیوب ساختاری هارد را شناسایی کرده و در سطح کیفی بالایی ترمیم می نماید. ما به شما این اطمینان را می دهیم که مراحل تعمیراتی این مجموعه براساس پارامترهای استاندارد شکل گرفته و دارای ضمانت نامه های معتبر کتبی می باشند.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.