جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیرات هارد در تهران

هارد می تواند بخشی از سیستم های دیجیتالی و یا یکی از تجهیزات جانبی آن ها باشد. این قطعه وسیله ایست که حضورش برای ذخیره سازی و تبادل اطلاعات سیستم هایی چون کامپیوتر، لپ تاپ و تلفن همراه ضروریست. هارد هر سیستمی مانند هر بخش دیگری از آن ممکن است بر اثر عوامل مخربی چون ضربه و یا هجوم ویروس های گوناگون دچار اختلال گردد. در این بین آنچه که حائز اهمیت است، مراجعه به مراکز تعمیراتی معتبر جهت بازیابی صحیح عملکرد هارد آسیب دیده می باشد.

تعمیرات هارد در تهران بزرگ یکی از تخصصی‌ترین خدمات قابل ارائه در مرکز ریکاوری هارد دیسک است که ضمن به کارگیری دانش به روز کارشناسان و متخصصین ماهر حوزه ی IT شکل می گیرد. خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر هارد دارای هیچ گونه محدودیتی نبوده و شامل کلیه ی مشکلات مرتبط با هارد انواع سیستم های دیجیتال می شود. 

تعمیرات هارد در تهران

تعمیرات هارد لپ تاپ در تهران

هارد بخش مهمی در هر لپ تاپ است که استفاده از قابلیت های متفاوت سیستم لپ تاپ و البته نصب نرم افزارهای گوناگون به نحوه ی کارایی آن بستگی دارد. هر گونه ناکارآمدی در این بخش از لپ تاپ می تواند عملکرد کلی لپ تاپ را تحت تاثیر قرار دهد. این قسمت در واقع فضاییست که امکان ذخیره سازی اطلاعات بر روی سیستم را میسر می سازد و ممکن است به گونه ای تخریب گردد که دیگر نتوان از نرم افزارهای لپ تاپ استفاده کرد.

ارائه ی سرویس های مرتبط با تعمیرات هارد در تهران یکی از اولویت های کاری مجموعه ی ریکاوری هارد دیسک است که در بالاترین سطح کیفی ممکن ارائه می شود. کارشناسان مجرب این مرکز در کارگاه های مجهز تهران تمامی مراحل جراحی، تعمیر و ریکاوری اطلاعات هارد انواع لپ تاپ ها را با صرف مدت زمان کوتاهی به بهترین شیوه ی کاری انجام می دهند.

از جمله مشکلات هارد می توان به  عدم شناسایی هارد دیسک، وجود بدسکتور، پیغام فرمت دیسک، از میان رفتن ناگهانی اطلاعات، سوختن برد هارد و کند بودن عملکرد هارد اشاره کرد. 

تعمیرات هارد کامپیوتر در تهران

هر هارد دیسک از پلتر، هد، موتور و برد تشکیل می شود. خرابی هر یک از این اجزا منجر به از کار افتادگی کامل هارد می گردد. در این بین پلتر صفحه ی ذخیره ساز اطلاعات است. این بخش دارای مقاومت بالایی می باشد و به راحتی خراب یا شکسته نمی شود. اما در صورتی که بنابر هر دلیلی آسیب ببیند، احتمال نابودی اطلاعات بسیار بالاست. واحد تعمیرات هارد در تهران علاوه بر ترمیم سیستم سخت افزاری هارد رایانه های گوناگون، شما را در بازیابی اطلاعات آن ها نیز یاری می نماید. استفاده از دستگاه PC3000 یکی از مزیت های مجموعه ی ریکاوری هارد دیسک است که می تواند اطلاعات از دست رفته را به بهترین شکل بازیابی کند.

تعمیر هارد اینترنال

به طور کلی هاردهای سیستم های دیجیتالی را می توان به دو بخش هارد اکسترنال و هارد اینترنال تقسیم کرد. نخستین تفاوت هارد اکسترنال و اینترنال محل جایگیری آن هاست. اگر کاربر کامپیوتر یا لپ تاپ باشید، حتما می دانید که در درون دستگاه یک هارد وجود دارد. این هارد، همان هارد اینترنال است. هارد اینترنال یا همان دیسک سخت، بزرگ ترین حافظه ی جانبی موجود در کامپیوتر یا لپ تاپ است که تقریباً تمامی داده‌ها از جمله سیستم عامل، فایل‌ها، برنامه‌ها و … روی آن قرار می‌گیرند. وظیفه ی اصلی هارد اینترنال حفظ دائمی داده‌ها است.

هر داده دیجیتالی و اطلاعاتی که برای ذخیره سازی به هارد دیسک ارسال می‌شود تا زمانی که حذف نشود در مکان خود باقی خواهد ماند. معمولا هارد دیسک‌ها دچار آسیب‌های سخت‌افزاری مانند کندی یا صدای غیر متعارف می شوند که ممکن است ناشی از وجود بدسکتور باشد. پیدایش مشکل بدسکتور احتمال دارد بر اثر نوسان برق،گرمای زیاد حاصل از فعالیت دیگر قطعات لپ تاپ و یا اصابت ضربه‌های ناگهانی رخ دهد. اگر عمق و تراکم بدسکتوری شدید نباشد، می توان آن را تعمیر کرد.

مشکل بدسکتور و کلیه ی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری احتمالی هاردهای اینترنال نیازمند تخصص و مهارت کارشناسان مجرب می باشند. یکی از معتبرترین مراکز تعمیرات هارد در تهران، مجموعه ی ریکاوری هارد دیسک است. لازم به ذکر است که کلیه ی خدمات قابل ارائه در این مجموعه با ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی نیز تضمین می گردد.

تعمیر هارد اکسترنال

تعمیر هارد اکسترنال

بر خلاف هارد اینترنال که در درون دستگاه جای دارد، هارد اکسترنال در خارج از دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد و ارتباط آن با دستگاه توسط یک کابل رابط انجام می پذیرد. هاردهای اکسترنال قابلیت جا به جایی دارند و پس از تبادل اطلاعات می توانند به هر مکانی انتقال یابند. البته باید توجه داشت که این حمل و نقل باید با  مراقبت های ویژه پدید آید.

فراموش نکنید که این هاردها باید به دور از اتفاقاتی چون نفوذ مایعات و اصابت ضربه باشند. واحد تعمیرات هارد در تهران بزرگ همواره آماده خدمت رسانی در راستای بازیابی کارکرد و اطلاعات هاردهای اکسترنال است. این مرکز با استفاده از تجهیزات کاری مدرن و پیشرفته، کلیه ی عیوب احتمالی در هاردهای اکسترنال موجود در بازار را براساس پارامترهای استاندارد مرتفع می سازد.

نمایندگی تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد

نمایندگی تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد ارائه دهنده ی تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر، ترمیم، بازیابی و پشتیبانی انواع هاردهای اکسترنال و اینترنال می باشد. متقاضیان سرویس‌های مذکور می توانند با حضور در این نمایندگی و مراجعه به پارت تخصصی مربوطه، خدمات مورد نیاز خویش را با صرف مدت زمان کوتاهی دریافت کنند. این سرویس ها بدون هیچ گونه محدودیتی ارائه شده و شامل انواع مشکلات و نواقص هارد دیسک های مختلف از جمله ویروسی شدن آن ها می گردد. خاطرنشان می نماییم که دانش به روز کارشناسان مرکز تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد ضمن استفاده از تجهیزات کاری مدرن، اطلاعات و کارایی از دست رفته ی سیستم را در بهترین سطح کیفی امکان پذیر بازیابی می نماید.

4/5 (3 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.