اشتراک گذاری

نمایندگی تعمیرات تلویزیون

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های تعمیر و بهسازی انواع تلویزیون به متقاضیان است. دارندگان انواع تلویزیون، اعم از اولد، پلاسما، ال ای دی، ال سی دی و … می توانند در صورت بروز هر گونه اشکال در دستگاه مورد استفاده شان، با نمایندگی تعمیرات تلویزیون تماس بگیرند و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیرات تلویزیون را ثبت نمایند. تخصصی ترین مرکز تعمیرات تلویزیون، در تلاش است تا با همکاری نیروهای متخصص و مجرب، روز به‌روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیک‌تر سازد و بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینۀ تعمیر و سرویس‌های پس از آن به هموطنان گرامی ارائه نماید. احترام به مشتریان و هموطنان گرامی در کنار ارائه بالاترین خدمات، هدف مدیریت و کادر فنی نمایندگی رسمی تعمیرات تلویزیون می‌باشد.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون

خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم و تعویض قطعات انواع تلویزیون به متقاضیان است. این مرکز متشکل از پارت های متعددی است که در هر یک از آنها سرویس های تخصصی مرتبط با یک محصول به مراجعان ارائه می گردد. (شایان ذکر است غالب سرویس های ارائه شده توسط کارشناسان و تعمیرکاران تلویزیون بصورت سرویس در محل ارائه می گردد). شما کاربران گرامی می‌توانید با انتخاب آگاهانه‌ی نمایندگی تعمیرات تلویزیون در کمترین زمان و با هزینه مصوب، دستگاه معیوب خود را تعمیر کنید. خدمات ارائه شده در این مرکز منحصر به مدل واشکالی خاص نیست و کلیه دستگاه های تلویزیون را پشتیبانی می کند. برخی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز عبارت است از:

تعمیر تلویزیون ال سی دی

به طور کلی در میان اشکالات ایجاد شده در پنل‌های LCD، ایرادهایی که در اثر ضربه و عوامل مشابه (خراش یا ساییدگی) ایجاد می شود قابل تعمیر نبوده و تنها راه حل تعمیر تلویزیون ال سی دی در این حالت تعویض کامل پنل تلویزیون است. در هر حال اگر به هر دلیل ال سی دی تلویزیون شما دچار شکستگی گشته و نیاز به تعویض آن دارید می توانید به نمایندگی تعمیرات تلویزیون مراجعه کرده و اشکالات ایجاد شده در این دستگاه را مرتفع سازید.

تعمیر تلویزیون ال ای دی

در مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون LED ، پیش از هر اقدامی، با استفاده از پیشرفته ترین روش های عیب یابی، نوع اشکال پیش آمده در دستگاه، بررسی و شناسایی می گردد. در مرحله بعد، نوع تعمیر با توجه به مدل و تکنولوژی بکاررفته در تلویزیون، انتخاب شده و با کسب اجازه از صاحب دستگاه، بر روی ال ای دی پیاده می گردد.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون در کرج

نمایندگی تعمیرات تلویزیون در کرج به سبب برخورداری از حضور مجرب‌ترین کارشناسان و پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر، محدودیتی در ارائه خدمات تعمیر ندارد. این مرکز، متشکل از پارت‌های متعددی است که در هریک از آنها سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر و بهسازی یک از برندهای تلویزیون ارائه می‌گردد. بنابراین کاربران گرامی، فارغ از مدل تلویزیون، برند آن و نوع تکنولوژی بکاررفته در صفحه نمایش آن، می‌توانند به مرکز تعمیرات تلویزیون در کرج مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند. نکته شایان ذکر در باب این مرکز، مجهز بودن آن به آرشیو جامعی از تمامی قطعات جانبی و لوازم مرتبط با دستگاه‌های تلویزیون است که سرعت‌بخشی به روند تعویض قطعات و تعمیر آنها را سبب گشته است. برخی از رایج ترین عیوب این دستگاهها که در مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون رفع میگردند عبارت است از: روشن و خاموش شدن تلویزیون، وجود هاله سیاه در تصویر تلویزیون، دوتایی شدن تصویر تلویزیون، روشن شدن تلویزیون و قطع شدن تصویر، تصویر نداشتن تلویزیون (علی‌رغم وجود صدا) و …. .

تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل

تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل یکی از سرویس های ارائه شده توسط نمایندگی سامسونگ است که بر اساس بینش مشتری‌محور این مرکز و در راستای کسب رضایت بیش از پیش مشتریان گرامی شکل گرفته است. همانطور که می دانید جابجایی برخی از تجهیزات خانگی نظیر تلویزیونها، به دلیل ابعاد بالا و ساختار آسیب پذیر آنها امر نسبتاً دشواری است از همین رو بسیاری از کاربران ترجیح می دهند تا در صورت خرابی دستگاه هایشان تعمیر آنها در منزل انجام پذیرد.

نمایندگی سامسونگ تیمی از زبده ترین و خبره ترین مهندسان حوزه تعمیرات تلویزیون را جهت ارائه خدمات مرتبط با تعمیر در منزل به همکاری فراخوانده است تا با ارائه بهترین کیفیت آنچه را که شایسته شأن کاربران سامسونگ است به آنها عرضه نماید.

منبع : مرکز تعمیرات تلویزیون

Rate this post
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.