جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

ریکاوری پیام های دایرکت اینستاگرام

اگر طرفدار اپلیکیشن اینستاگرام و پیام رسان آن یعنی همان دایرکت مسیج در اینستاگرام باشید، احتمالا برای شما هم پیش آمده است که پیامهای خود را بطور تصادفی و ناخواسته پاک کرده باشید و به دنبال راهی برای بازیابی پیام های پاک شده اینستاگرام خود باشید.

به طور کل سه روش رسمی از طرف این شرکت برای بازیابی پیام های پاک شده اینستاگرام ارائه شده است. استفاده از گزینه دانلود اطلاعات (Data Download) در اپلیکیشن و وبسایت اینستاگرام امن ترین راه برای ریکاوری پیام های دایرکت اینستاگرام است. البته مشکل اینجاست که برخی کاربران اعلام کرده اند که در انتهای عملیات بازیابی اطلاعات ، موفق به دریافت تمامی اطلاعات خود نشده اند.

بازیابی دایرکت اینستاگرام

بازیابی پیام های پاک شده اینستاگرام

بازیابی پیام های پاک شده اینستاگرام از سه روش رسمی قابل انجام است. در دو روش، این کار از طریق گزینه ای که شرکت اینستاگرام در نرم افزار و سایت خود قرار داده است، با نام (Data Download) انجام می شود. در این روش اطالاعات شما در نهایت به صورت یک فایل فشرده با پسوند Zip به آدرس ایمیلی که شما تعیین می کنید ارسال می شود.

در صورتی که این فرایند را از طریق اپلیکیشن Instagram انجام دهید فایل ها با پسوند Jason برای شما ارسال می شوند و شما به اپلیکیشنی مانند  Json Genie (Editor) برای مشاهده اطلاعات نیاز خواهید داشت. اما با بازیابی پیام های پاک شده در دایرکت اینستاگرام در سایت این شرکت، اجازه انتخاب بین دو فرمت Jason و HTML را خواهید داشت. روش سوم استفاده از پلتفرم Facebook است. البته به این شرط که شما قبلا حساب کاربری اینستاگرام را به اکانت فیسبوک خود متصل کرده باشید.

استفاده از گزینه دانلود دیتا در اینستاگرام

برای استفاده از این روش، می توانید از طریق گوشی و یا مرورگر کامپیوتر خود اقدام بازیابی پیام های پاک شده اینستاگرام کنید. اما توصیه می شود از مرورگر کامپیوتر خود استفاده کنید. در ادامه به توضیح هر دو روش خواهیم پرداخت.

در گوشی های آیفون و اندروید:

پیش از هر چیز سعی کنید تا اینستاگرام را به آخرین نسخه آپدیت کنید. ابتدا وارد پروفایل شخصی خود شوید. برای اینکار کافیست بر روی عکس پروفایل خود در گوشه پایین و سمت راست صفحه بزنید.

ریکاوری پیام های دایرکت اینستاگرام

در گوشه بالا سمت راست صفحه پروفایل، بر روی منوی سه خط بزنید و وارد گزینه تنظیمات (Settings) شوید.

بازگردانی پیام های حذف شده در اینستاگرام

در صفحه تنظیمات گزینه (Security) را پیداکنید. در ورژن های قدیمی تر اینستاگرام (Privacy and Security) را پیدا کنید و وارد آن شوید. با ورود به این بخش، در قسمت پایین گزینه (Download Data) را برای بازیابی پیام های پاک شده اینستاگرام مشاهده خواهید کرد. وارد آن شوید.

ریکاوری پیام های حذف شده در اینستاگرام

در صفحه باز شده، ایمیل خود را وارد کرده و دکمه (Request Download) را بزنید.

بازیابی پیام های حذف شده در اینستاگرام

حال باید منتظر ایمیل از اینستاگرام باشید تا اطلاعات شما را در قالب یک فایل فشرده شده (Zip) برای شما ارسال شود. متناسب با حجم اطلاعات و قدمت اکانت شما، این فرایند ممکن است تا چند روز (48 ساعت) طول بکشد. پس کمی صبور باشید و روزانه ایمیل خود را کنترل کنید. عنوان ایمیل شما چیزی شبیه به (Your Instagram Data) خواهد بود. ایمیل را باز کنید و بر روی دکمه (Download Data) بزنید تا موفق به بازیابی پیام های پاک شده اینستاگرام شوید.

اطلاعات شما، شامل عکس، چت، و بقیه موارد در قالب یک فایل فشرده دانلود خواهد شد. وقتی اطلاعات را از حالت فشرده خارج کردید، فایلی با نام messages.jason خواهید یافت. پیام های شما در این فایل قرار دارد. برای خواندن این پیغام ها اپلیکشن (Json Genie (Editor)) را دانلود کرده و نصب کنید. فایل messages.jason را در این نرم افزار باز کنید. شما می توانید چت های قدیمی خود را مشاهده کنید.

بازگردانی پیام های پاک شده در اینستاگرام

ریکاوری پیام های دایرکت اینستاگرام:

در سایت اینستاگرام لاگین کنید و بر روی شکلک آدمک در گوشه سمت راست و بالا کلیک کنید.

بازگردانی پیام های حذف شده در اینستاگرام

و سپس بر روی آیکون چرخ دنده یا تنظیمات (Settings) کلیک کنید.

برگرداندن پیام های پاک شده در اینستاگرام

در منوی ظاهر شده گزینه (Privacy and Security) را انتخاب کنید.

بازیابی پیام های پاک شده اینستاگرام

در صفحه جدید باز شده، در بخش (Data Download) بر روی (Request Download) کلیک کنید.

برگرداندن پیام های پاک شده در اینستاگرام

در این بخش ممکن است از شما بخواهند تا دوباره وارد حساب کاربری خود شوید. بر روی (Login Again) کلیک کنید و در صفحه باز شده آدرس ایمیل خود را وارد کنید. فایل فشرده اطلاعات شما برای بازیابی پیام های پاک شده در دایرکت اینستاگرام به این ایمیل فرستاده خواهد شد. در صورتی که ایمیل مشخصی را در حساب کاربری اینستاگرام ثبت کرده اید، بهتر است که همان آدرس ایمیل را در این بخش وارد کنید.

برگرداندن پیام های پاک شده در اینستاگرام

سپس پسورد حساب کاربری اینستاگرام را وارد کنید و بر روی دکمه (Request Download) کلیک کنید. در حال حاضر شما می توانید اطلاعات را در یکی از دو فرمت HTML و یا json دریافت کنید.

بازیابی پیام های پاک شده اینستاگرام

در این بخش نیاز است کمی صبر کنید. ممکن است انتقال به صفحه بعد کمی طول بکشد. در صفحه جدید متنی با عنوان (Download Requested) مشاهده خواهید کرد که مبنی بر اتمام کار است. با کلیک بر روی (Go to Feed) به صفحه اصلی اینستاگرام خود باز خواهید گشت. ارسال اطلاعات به ایمیل شما ممکن است تا 48 ساعت طول بکشد.

پس کمی صبور باشید. و روزانه ایمیل خود را کنترل کنید. عنوان ایمیل شما چیزی شبیه به (Your Instagram Data) خواهد بود. ایمیل را باز کنید و بر روی دکمه (Download Data) بزنید. اطلاعات شما، شامل عکس، چت، و بقیه موارد در قالب یک فایل فشرده دانلود خواهد شد. وقتی اطلاعات را از حالت فشرده خارج کردید، اگر فرمت درخواستی شما Jason باشد، فایلی با نام messages.jason خواهید یافت. پیام های شما در این فایل قرار دارد.

ریکاوری پیام های پاک شده در اینستاگرام

به منظور آموزش چگونگی بازیابی پیام های واتس اپ و بازیابی پیام های تلگرام، مقالات قبلی ما را دنبال کنید.

بازگرداندن پیام های حذف شده در اینستاگرام از طریق Facebook

با خرید اینستاگرام توسط شرکت فیسبوک در سال 2012، تمامی اطلاعات این اپلیکیشن و عملیات های انجام شده در آن با پلتفرم فیسبوک مرتبط شد. حال اگر شما ارتباط بین حساب کاربری اینستاگرام و فیسبوک خود را فعال کرده باشید، می توانید از فیسبوک برای بازیابی پیام های پاک شده اینستاگرام کمک بگیرید.

برای اینکار، با استفاده از یک مروگر (البته در کامپیوتر یا مرورگر گوشی)، به صفحه فیسبوک خود بروید و وارد حساب کاربری فیسبوکی که به اینستاگرام شما متصل است بروید. حالا به بخش صندوق پیام های فیسبوک (Facebook Inbox) بروید و در پنل سمت چپ بر روی گزینه (Instagram Direct) کلیک کنید. به احتمال زیاد به تمامی پیام های دایرکت اینستاگرام خود دسترسی خواهید داشت.

منبع

برگرداندن سابقه جستجو در اینستاگرام

 • وارد برنامه رسمی اینستاگرام شوید و به نماد نمایه خود در گوشه سمت راست پایین صفحه اصلی بروید.
 • روی گزینه تنظیمات از منوی همبرگر در سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.
 • به پایین اسکرول کنید تا گزینه Security (امنیت) را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید. شما به چندین گزینه هدایت خواهید شد. پس از یافتن گزینه Download Data (دریافت داده) گزینه  Claer Search History را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که به موارد مختلفی مانند پست‌ها، داستان‌ها، به همراه سابقه جستجو دسترسی دارید. (در آپدیت جدید اینستاگرام ممکن است این گزینه را مشاهده نکنید ، که در این صورت باید از نسخه وب اینستاگرام وارد شوید)
 • اکنون باید آدرس ایمیل خود را وارد کنید. حالا فرمت Html را از پایین صفحه انتخاب کنید و سپس روی گزینه Request Download (درخواست دانلود) ضربه بزنید .
 • رمز عبور اینستاگرام خود را برای حساب کاربری وارد کنید و برای ادامه روی Next کلیک کنید .
 • درخواست شما برای دانلود شروع می شود و ممکن است حدود ۴۸ ساعت طول بکشد تا برنامه داده ها را به شما بازگرداند.
 • پس از دریافت پیام در ایمیل خود، روی اطلاعات دانلود ضربه بزنید و برای دسترسی مجدد رمز عبور خود را وارد کنید. اطلاعات دانلود را دوباره مشاهده خواهید کرد، اما یک لینک قابل کلیک برای دانلود نهایی خواهد بود.
 • به فایل موجود در دانلودهای دستگاه خود بروید و توجه داشته باشید که نام فایل شامل نام کاربری شما به همراه تاریخ درخواست دانلود است. که در یک فرمت zip خواهد بود، به این معنی که شما باید فایل را استخراج کنید.
 • پس از استخراج فایل، روی پوشه فایل last_searches ضربه بزنید. شما account_searches، tag_searches، و word_or_phrases_searches را خواهید دید که همگی در قالب Html هستند.
 • روی هر یک از آنها ضربه بزنید و جستجوها را با زمان، تاریخ و سال ذکر شده پیدا خواهید کرد.

بهترین گزینه برای بازیابی دایرکت اینستاگرام

از بین سه راه حل ذکر شده در بالا، بازیابی دایرکت های اینستاگرام از طریق فیسبوک بهترین و ساده ترین راه‌کار است. سازنده برنامه ی اینستاگرام و فیسبوک یک نفر بوده و سازنده آن امکان بازیابی دایرکت را به کمک فیسبوک فراهم کرده است. اگر اینستاگرام را به فیسبوک متصل کنید، قادر خواهید بود به سهولت کلیه تصاویر و پیام‌های دایرکت خود را بازیابی نمائید.

سوالات متداول

آیا امکان برگرداندن پیام های پاک شده اینستا وجود دارد؟
 

بستگی به شرایط دارد. اینستاگرام به طور رسمی راهی برای بازیابی پیام های حذف شده ارائه نمی دهد، اما چند روش وجود دارد که ممکن است کارآمد باشد:

1. استفاده از قابلیت اخیراً حذف شده

2. درخواست داده های اینستاگرام

3. استفاده از برنامه های شخص ثالث

3.2/5 (45 امتیاز)
اشتراک گذاری

71 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • آذربایجان غربی

  پاسخ
 • من اینستام رو به فیس بوک وصل نکردم اگر الان فیس بوک بسازم و به اینستا وصل کنم میتونم پیامهای حذف شده رو ببینم ؟؟؟

  پاسخ
 • برنامه اجرا شدوفقط چتهای موجود رو آورده نه چتهای پاک شده.آیا در تنظیمات اشکال داشتم؟

  پاسخ
 • چطوری میتونیم فرمت درخواستی رو تغییر بدیم؟ فرمت درخواستی من htmlهست ولی گوشیم پشتیبانی نمیکنه میخوام به json تغییر بدم

  پاسخ
 • سلام عزیز من انجام دادم اینکارو فایل هم برام ارسال شد ولی باز نمیشن پیام ها و تصاویر با چ برنامه ای باید نکاه کنم سریع جواب بدین ممنون میشم

  پاسخ
 • من بازیابی کردم پیامارو
  چطور باید پیامارو بیارم توی اینستاگرامم

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر
  ‌گزینه ی Dawnlood data برای من اصلا نیست …

  پاسخ
  • خانه ریکاوری
   آگوست 14, 2022 9:31 ق.ظ

   سلام دوست عزیز. از طریق Instagram web وارد اکانت اینستاگرام خود شده و به قسمت setting سپس privacy and security رفته و در قسمت Data Download برای دریافت دیتا درخواست خود را ثبت کنید. پس از ثبت درخواست یک ایمیل به شما ارسال میگردد، فایل ارسال شده را دانلود کنید تا اطلاعات شما بازگردد.

   پاسخ
 • هوشنگ امیری
  می 14, 2022 4:05 ب.ظ

  با سلام خدمت شما من رویارویی‌های اینستاگرام را ریکاوری کردم تمام چت هام اومد الا یدونه که گزینه اصلی بوده برا ریکاوری چکارکنم::؟

  پاسخ
 • من تا securityرفتم ولی اون پایین download date رو ندیدم فقط گزینه apps and websites بود با این حال که اینستام آپدیت هست و مدل گوشیمم پایین نیست میشه راهنمایی کنید؟؟

  پاسخ
  • خانه ریکاوری
   آگوست 14, 2022 9:31 ق.ظ

   سلام دوست عزیز. از طریق Instagram web وارد اکانت اینستاگرام خود شده و به قسمت setting سپس privacy and security رفته و در قسمت Data Download برای دریافت دیتا درخواست خود را ثبت کنید. پس از ثبت درخواست یک ایمیل به شما ارسال میگردد، فایل ارسال شده را دانلود کنید تا اطلاعات شما بازگردد.

   پاسخ
 • سلام خوبین الان تو اینستاگرام دیگر گزینه دیتا دانلود وجود ندارد از چه طریقی امکان بازیابی دایرکت می باشد؟

  پاسخ
  • خانه ریکاوری
   آگوست 14, 2022 9:19 ق.ظ

   سلام دوست عزیز. از طریق Instagram web وارد اکانت اینستاگرام خود شده و به قسمت setting سپس privacy and security رفته و در قسمت Data Download برای دریافت دیتا درخواست خود را ثبت کنید. پس از ثبت درخواست یک ایمیل به شما ارسال میگردد، فایل ارسال شده را دانلود کنید تا اطلاعات شما بازگردد.

   پاسخ
 • ببخشید اینستاگرام من آخرین نسخه هست ولی گزینه download data نداره اصلا توو بخش security

  پاسخ
  • خانه ریکاوری
   آگوست 14, 2022 9:18 ق.ظ

   سلام دوست عزیز. از طریق Instagram web وارد اکانت اینستاگرام خود شده و به قسمت setting سپس privacy and security رفته و در قسمت Data Download برای دریافت دیتا درخواست خود را ثبت کنید. پس از ثبت درخواست یک ایمیل به شما ارسال میگردد، فایل ارسال شده را دانلود کنید تا اطلاعات شما بازگردد.

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر من اینستام جدیدم هستش توقسمت دانلود دیتا نداره security

  پاسخ
 • سلام این که فقط پیام های موجود رانشان میده و حذف شده ها نیست

  پاسخ
 • با سلام
  من نمیخوام حتی در ریکاوری هم پیاما و چت های اینستاگرامم بیاد چیکار کنم کاملا پاک بشه

  پاسخ
  • خانه ریکاوری
   آگوست 13, 2022 9:50 ق.ظ

   اینستا به منظور ارائه مستقیم خدمات پیام‌ها طراحی نشده و به همین علت به کاربران اجازه نمی‌دهد تا از پیام‌های خود، بکاپ تهیه کنند و یا آن را پاک کنند.

   پاسخ
 • همون هايي كه بودن رو نشون داد پاك شده هارو اصل نياورد

  پاسخ
 • چرا من قسمت data download رو ندارم 😐با چند تا اینستاگرام هم امتحان کردم چنین بخشی نیست کلا

  پاسخ
 • اصلا با اپلیکشن هایی که گفتین باز نمی کنه همش سکرت گروپ زده مسج ها رو

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر برای من فقط پیام های موجود رو اورد پیام هایی ک پاک شده رو نیاورد اصلا میشه راهنماییم کنید؟ممنونم

  پاسخ
  • خانه ریکاوری
   سپتامبر 7, 2022 12:33 ب.ظ

   سلام دوست عزیز. از طریق Instagram web وارد اکانت اینستاگرام خود شده و به قسمت setting سپس privacy and security رفته و در قسمت Data Download برای دریافت دیتا درخواست خود را ثبت کنید. پس از ثبت درخواست یک ایمیل به شما ارسال میگردد، فایل ارسال شده را دانلود کنید تا اطلاعات شما بازگردد.

   پاسخ
 • سلام این برنامه ویس هم باز میکنه با فقط پیام متنی؟

  پاسخ
 • در جواب دوستانی ک گفتن download data وجود نداره
  شما بعد از رفتن ب تنظیمات .تو همون کادر بالا ک سرچ زده خودتون تایپ کنین download information

  براتون صفحه ای قرار ایمل رو وارد کنید میاره،

  پاسخ
 • سلام.راهی برای لغو کردن این در خواست هست؟!
  دایرکت های قبلی توی قسمت دایرکت ها برمیگرده یا ایمیل میشه؟

  پاسخ
 • من از طریق activity برگردوندم
  میخوام لغوش کنم کلا
  چی کار باید بکنم؟

  پاسخ
 • سلام پیامهایی که بعد ارسال لغو ارسال شدن هم بازیابی میشن یا نه؟

  پاسخ
 • سلام.لطفا من دانلود کردم ولی چت های قدیمی رو در یک تصویر HTML آورده ولی واردش میشه بر روی اسامی کلیک میکنه میگه اپلیکیشنی برای نشان دادن فایل نمیباشد. چه اپلیکیشنی نیاز هست؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  وقتی فایل اطلاعات ارسال شد میشه فایلو با گوشی باز کرد ودید یا باید به کامپیوتر وصل بشه؟؟ممنون میشم اگه جواب بدین

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  وقتی اطلاعات فرستاده شد میشه فایلو با گوشی دید و باز کرد؟یا باید به کامپیوتر وصل بشه؟؟
  ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
 • سلام خسته نباشین.
  من همه کارارو انجام دادم وقتی میرم داخله اطلاعات پیج همون فایل همشون انگلیسی،انگلیسی رو هم یجوری نوشته که اصلا نمیشه خون

  پاسخ
 • سلام
  من وقتی از طریق اینستا وب میخوام وارد پیجم بشم، این پیام.رو میده، چیکار کنم؟
  CSRF token missing or incorrect

  پاسخ
  • خانه ریکاوری
   مارس 5, 2023 9:20 ق.ظ

   درود بر شما کاربر عزیز
   این خطا به این معنی است که مرورگر شما نمی تواند یک کوکی امن ایجاد کند و یا به آن دسترسی پیدا کند تا ورود شما را مجاز شود. برای رفع این مشکل یکی از رایج ترین کارها خالی کردن کش مرورگر و پاک کردن کوکی ها است.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید من نمیخوام پیام ها بصورت فایل بشه ایا میتونه این پیام به دایرکت اینیستام باز گردانده بشه ؟ لطفه راهنمایی کنید

  پاسخ
 • سلام من از گوشی خواهرم یه پستی رو برای خودم فرستادم ولی دست خواهرم خورد پاک شد الان هم اسم پیج رو یادم نمیاد ولی فیلمشو یادمه برای اینکه بتونم برگردونم چیکار باید بکنم

  پاسخ
 • میشه کاری کرد پیام ها بازیابی نشه و از پیج من حذف بشه ممنون میشم سریع جواب بدید

  پاسخ
 • سلام ایمیل اومد و وقتی میخوام دانلود کنم نمیشه و گوگل ارور میده باید جیکار کنم؟

  پاسخ
 • سمیه سادات شریفی
  آوریل 3, 2023 5:50 ق.ظ

  سلام
  برای ریکاوری دایرکت اینستا نیاز به گزینهdownlod data هست که تو قسمت تنظیمات اینستای من وجود نداره
  گوشی من آیفون ۱۳ هست

  پاسخ
 • سلام.
  وقتتون بخیر
  من از طریق instagram web که میخوام وارد برنامه بشم، یوزر و پسورد رو میزنم وارد برنامه نمیشه.
  مجدد میاد همین صفحه اصلی ک دوباره یوزر و پسورد بزنم.

  البته قبلش هم خطایcsrf token رو میداد، کلی روش رو رفتم ، الان اون خطا رو نمیده ولی وارد برنامه نمیشه.
  امکانش هست من رو راهنمایی کنین

  پاسخ
 • سلام من همه مراحل ورفتم فقط چت های موجودو اورد ایا اشتباه رفتم؟

  پاسخ
 • فقط پیامهای موجود توی اینستارو اورد اونایی که حذف شدن رو نیاورد میشه یکی کمکم کنه پیامارو خیلی نیاز دارم

  پاسخ
 • سلام
  من چند پیام ضروری از اینستا رو اشتباهی پاک کردم
  روشی که بالا نوشتین در اینستا جدید نیست چکار کنم ممنون

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر پیام موجود اورد حذف شده را نیاورده من میخواستم دایرکت حذف شده را بیاره

  پاسخ
 • چرا صفحه سفید میاد.ادامه نامیده
  چیکار باید انجام بدم؟

  پاسخ
 • سلام پيام هاي موجودو مياره چيكار كنم

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید من همه این کار هارو کردم پوشه رو که میخام استخراج کنم ازم رگپسورد میخاد

  پاسخ
 • سلام من کسی را بلاک کردم بعد پیام هاش از پیشم حذف شد هر چی دانلود کردم نبامد بعد انبلاک کردم دانلود داتا زدم نیامد یعنی هر چه کردم نتيجه نداد، راه حلی نیست یعنی نمیشه؟؟؟میشه بگویید چی کار کنم

  پاسخ
 • سلام
  اگر كسي تودايركت به ما پيام داده باشه وپاك كرده باشه با وجود گذشت يك سال آيا بازهم ريكاوري ميشه؟

  پاسخ
 • من زدم ولی پیام های گذشته ام نیومد مثلا پیامایی ک واسه ۶ ماه پیش بود باید چیکار کنم میشه راه کار بدین

  پاسخ
 • پیام‌های حذف شده رو چطور میشه برگردوند ؟

  پاسخ
  • ریکاوری پیام‌ها و عکس‌های دایرکت اینستاگرام با روش‌های مختلفی امکان پذیر است. این سه روش عبارتند از:

   بازیابی از طریق دانلود دیتا از اینستاگرام
   بازیابی از طریق فیسبوک
   ریکاوری از طریق سایت رسمی اینستاگرام

   پاسخ
 • سلام میشه این اطلاعات رو پاک کرد طوری که با این قابلیت ریکاوری نشه؟

  پاسخ
 • اینکه نوشته استخراج فایل یعنی چی من الان باید چیو بزنم؟؟؟؟؟

  پاسخ
 • چهار مورد فایل اومده میزنم روش نوظته استخراج یعنی چی ؟؟؟؟؟

  پاسخ
 • چرا به هيچ كدام از سوالات كه گفته شد،پيام هاي حذف نياورده پس موجود اورده، ما پيام حذف شده رو ميخواهيم كه نياز داريم و اين مراحل رفتيم ولي پيام كه بود اورد لطفا راهكار بدين

  پاسخ
  • بازیابی دایرکت اینستاگرام از طریق سایت . ریکاوری پیام‌ها و عکس‌های دایرکت اینستاگرام از طریق سایت به این صورت است که باید از کامپیوتر خود کمک بگیرید. توسط کامپیوتر وارد سایت اینستاگرام شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 • ویس های پاک شده رو میاره ولی چت ها رو نه چطوری میشه برگردونم چت های پاک شده ممنون اکه راهنمایی کنید

  پاسخ
  • بازیابی از طریق فیسبوک:
   ریکاوری دایرکت اینستاگرام از طریق فیسبوک راحت‌ترین راه‌کار است. ابتدا وارد حساب کاربری خود در فیسبوک شوید. در صفحه کاربری شما بخشی به نام lnbox وجود دارد. از قسمت سمت چپ صندوق ورودی گزینه اینستاگرام را پیدا کنید و روی آن کلیک نمائید. اکنون می‌توانید تمامی چت‌هایی را که در دایرکت اینستاگرام فرستاده اید، مشاهده کنید.

   پاسخ
 • سلام برام ایمیل میاد ولی نمیتونم دانلودش کنم این برنامه ک گفتینم دانلوذ کردم اما توی ایمیل روی لینک میزنم گزینه دانلود در json نداره چیکار کنم ؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.