جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

آموزش خواندن پیام های حذف شده ایتا

پیام رسان ها به عنوان ابزارهای ارتباطی بین افراد از طریق انتقال پیام ها به دیگران ، ارتباطات شخصی و عمومی را فراهم کرده اند.  که یکی از این پیام رسان ها “ایتا”نام دارد.در این راستا حتما گاهی اوقات اتفاق می افتد که پیام های متنی ، ویس یا عکس هایی را که ارسال کرده اید حذف شوند. اگر به بازیابی پیام های حذف شده ایتا نیاز دارید ، باید به دنبال روش هایی درست که برای بازیابی چت های ایتا وجود دارند ، باشد.

که در این مقاله از مرکز بازیابی اطلاعات به همه ی این روش ها اشاره شده است ، پس تا انتها با ما همراه باشید.

پیام های حذف شده ایتا

اینو بخون حتما به کارت میاد : آموزش بازیابی اکانت اینستاگرام

روش های بازیابی چت های ایتا

1. استفاده از نسخه پشتیبان

اولین روشی که برای بازیابی پیام های حذف شده ایتا وجود دارد این است که از نسخه پشتیبان گوشی خود استفاده کنید. برای انجام این این کار باید نسخه پشتیبان گیری را بر روی گوشی خود فعال کنید.

2. استفاده از فضای ابری

روش دیگری که برای تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی پیام های حذف شده ایتا وجود دارد این است که از فضای ابری برای ذخیره سازی اطلاعات خود استفاده کنید. یکی از این فضاهای ابری Google Drive  نام دارد. این ابزار بسیار کاربردی و برجسته بوده و به شما امکانات بسیاری از جمله ذخیره سازی اسناد و تصاویر خود را می دهد.

برای ره اندازی این ابزار باید به صورت زیر عمل کنید:

  • وارد تنظیمات گوشی خود شوید.
  • روی گوگل کلیک کنید.
  • حال مطمئن شوید که پشتیبان گیری گوگل درایو فعال است.
  • سپس از اطلاعات خود ، نسخه پشتیبان تهیه کنید.
پیام های حذف شده ایتا

3. بازیابی بدون نسخه پشتیبان

روش بعدی برای بازیابی چت های حذف شده ایتا ، برای زمانی است که شما به هر دلیلی نسخه پشتیبان گیری را بر روی گوشی خود فعال نکرده اید ، در این صورت باید از برنامه هایی به نام Dr.Fone Android Data Recovery و PhoneRecue استفاده کنید.

 این برنامه ها تنظیمات یکسانی داشته و با اسکن کردن گوشی ، پیام های حذف شده را پیدا کرده و به شما امکان بازیابی انتخابی آن پیام ها در تلفن خود را می دهد.این برنامه ها را می توانید از نرم افزار “بازار” نیز دانلود کنید.

4. استفاده از نرم افزار Notisave

روش دیگر برای بازیابی چت های حذف شده ایتا این است که نرم افزار Notisave را از ابتدا بر روی گوشی خود نصب کنید. در این صورت اگر شخصی به شما پیام دهد ، این پیام ها در تاریخچه Notification ذخیره شده و می توانید به سادگی به تاریخچه Notification خود دسترسی داشته و پیام های حذف شده ایتا را بخوانید.

برای استفاده از این نرم افزار باید به صورت زیر عمل کنید:

  • ابتدا نرم افزار را از گوگل پلی دانلود کنید.
  • بعد از دانلود و نصب این نرم افزار آن را اجرا کنید.
  • با باز کردن این نرم افزار ، از شما اجازه دسترسی به notification ها را می خواهد که شما باید اجازه دسترسی را بدهید. بدین منظور کافیست بر روی گزینه Allow کلیک کنید.
  • از بخش تنظیمات ، اعلان پیام رسان مورد نظر را روشن کنید تا برنامه به درستی کار کند.
  • سپس وارد تنظیمات نرم افزار شوید و تیک passcode و lockscreen widget را فعال کنید.حال تنظیمات این نرم افزار به اتمام رسیده است و شما می توانید از آن استفاده کنید.
پیام های حذف شده ایتا
پیام های حذف شده ایتا

نکته: نرم افزار Notisave زمانی پیام های حذف شده یا ویرایش شده ایتا را به شما نشان می دهد که اینترنت شما روشن باشد و پیام از شخصی برای شما ارسال شده و سپس حذف شده باشد ، در غیر این صورت پیامی برای شما نمایش داده نمی شود.

مورد بعدی آن است که برای بازیابی چت های حذف شده ایتا ف نباید اطلاعات یا پیام ها به صورت دوطرفه پاک یا حذف شده باشند. یعنی اگر شخصی برای شما پیام ارسال کرده یا شما برای او پیامی ارسال کرده اید ، اگر هر دو نفر این پیام ها را حذف کرده باشید ، این اطلاعات دیگر قابل بازیابی نخواهند بود.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.