اشتراک گذاری

بهترین هارد برای دوربین مدار بسته

مسلما دوربین مدار بسته برای ثبت و ضبط تصاویر خود نیازمند هارد است. اما سوال اینجاست که آیا هارد دوربین مدار بسته باید ویژگی های خاصی داشته باشد؟ بهترین هارد برای دوربین مدار بسته چه قابلیت هایی دارد؟ باید بدانید که شما نمی توانید از یک هارد معمولی در دوربین مدار بسته استفاده کنید. متاسفانه بسیاری از کاربران عادی تصور می کنند تمامی هارد دیسک ها از لحاظ کارکردی یکسان هستند و عملکرد مشابهی دارند. اما شما در مسیر شناسایی بهترین هارد برای دوربین مدار بسته باید ویژگی های خاصی را مد نظر قرار دهید که در این مقاله شما را با آن ها آشنا می سازیم.

در صورت نیاز به تعمیر یا بازیابی اطلاعات هارد می توانید با واحد تخصصی ریکاوری در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

بهترین هارد برای دوربین مدار بسته

فاکتورهای انتخاب بهترین هارد برای دوربین مدار بسته

در راه انتخاب بهترین هارد برای دوربین مدار بسته باید معیارهایی را مورد بررسی قرار دهید. این معیارها تعیین کننده ی خصوصیات یک هارد مناسب دوربین مدار بسته هستند.

ظرفیت هارد مناسب برای دوربین مدار بسته

مهم ترین معیار در راستای تهیه ی هارد مناسب برای دوربین مدار بسته، ظرفیت هارد است. در اغلب اوقات دوربین مداربسته به صورت 24 ساعته، روزهای سال روشن می باشد. این میزان فعالیت نیازمند هارد با ظرفیتی خواهد بود که بتواند به راحتی در ثبت وقایع همراه دوربین مدار بسته باشد. هارد دیسک های معمولی به طور میانگین 6 روز در هفته روزانه 8 ساعت را فعال هستند. اما بهترین هارد برای دوربین مدار بسته هاردی است که قابلیت هماهنگی با دستگاه های NVR یا DVR را داشته و امکان کارکرد 24 ساعته در 7 روز هفته را فراهم سازند. لازم به ذکر است که ظرفیت هارد در سایر پارامترهای انتخابی نیز موثر می باشد.

محل نصب دوربین مدار بسته

محل نصب عامل دیگری است که در شناسایی بهترین هارد برای دوربین مدار بسته نقش دارد. اینکه دوربین در منطقه ی مرطوبی نصب شده باشد، نیازمند هارد باکیفیتی است که نسبت به عوامل مخرب محیطی مقاوم است. از طرفی تعداد حرکاتی که دوربین انجام می دهد و نوع چرخشی که دارد بر فعالیت هارد تاثیر گذار است. در محل هایی که این حرکات زیاد باشند و به عبارتی دیگر محیط اکتیو باشد، هارد دیسکی با ظرفیت تری نیاز خواهید داشت.

کیفیت تصاویر ضبط شده توسط دوربین مدار بسته

در پروسه ی تهیه ی بهترین هارد برای دوربین مدار بسته باید کیفیت تصاویری که قرار است توسط دوربین ضبط شوند را مد نظر داشته باشید. تنها یک هارد باظرفیت است که می تواند از عهده ی ضبط مداوم رزولوشن بالای تصاویر بربیاید. همچنین باید دقت کنید که فرمت دوربین مورد بحث چه نوعی است. این فرمت می بایست با هارد آن هماهنگ باشد. امروزه DVR ها از فرمت های ذخیره سازی متعددی اعم از H.264 ،H.265 و H.265+ بهره می برند.

قابلیت های مدرن هارد دوربین

مسلما هر چه هارد دوربین مجهزتر باشد، ثبت و ضبط طولانی مدت تصاویر راحت تر انجام می شود. امروزه هارد دیسک هایی تولید می شوند که می توانند در برابر لرزش و شوک مقاومت بسیار بالایی ارائه دهند. این سیستم ها سنسورهای خاصی دارند که عملا با توان مصرفی کمتر کیفیت بیشتری نسبت به هاردهای معمولی عرضه می نمایند.

هزینه ی تهیه ی هارد مناسب برای دوربین مدار بسته چه قدر است؟

همان طور که گفته شد بهترین هارد برای دوربین مدار بسته ظرفیت بالا و قابلیت های مدرن بسیاری دارد. بنابراین طبیعی است که قیمت این هارد کمی بالا برود. این قیمت بالا در مدت زمان طولانی به نفع خریدار خواهد بود. البته هزینه هر یک از هارد دیسک ها به دلیل تفاوت در میزان فضای ذخیره سازی متفاوت است. با حضور در مرکز فروش و تعمیرات هارد می توانید ضمن دریافت مشاوره های رایگان تخصصی، هارد مناسب برای دوربین مدار بسته ی مورد استفاده ی خود را در تعرفه ی قیمتی استاندارد خریداری کنید. اصالت و کارایی هر یک از کالاهای به فروش رسیده در این مجموعه به همراه گارانتی های مدت دار معتبر تضمین شده می باشند.

تعمیر هارد دیسک به همراه گارانتی

نمایندگی تعمیرات هارد مجموعه ای فوق تخصصی است که در ارائه ی خدمات مرتبط با ترمیم و بازیابی انواع هارد دیسک های موجود در بازار حرف اول را می زند. با حضور در این مجموعه می توانید از تک تک ایرادات و مشکلات احتمالی این تجهیزات رهایی بیابید. کلیه ی مراحل بازیابی فایل ها و اطلاعات، تعمیر، بهسازی و جراحی هارد دیسک در نمایندگی تعمیرات هارد به بهترین شیوه ی کاری ممکن انجام شده و همراه با گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی ارائه می شوند.

Rate this post
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.