اشتراک گذاری

تعمیرات هارد موبایل

تعمیرات هارد موبایل یکی از سرویس‌های تخصصی ارائه شده توسط کارشناسان مرکز ریکاوری هارددیسک است که با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات این حوزه نظیر pc3000 انجام می‌پذیرد. متقاضیان این سرویس می‌توانند به مرکز تخصصی ریکاوری هارد مراجعه کرده و با حضور در پارت تعمیرات هارد موبایل، خدمات این بخش را دریافت نمایند.

کارشناسان حاضر در این بخش، هارد موبایل را بررسی کرده و امکان یا عدم امکان تعمیر هارد آن را به صاحب دستگاه اعلام می‌دارند. امکان یا عدم امکان تعمیرات هارد موبایل، تا حد زیادی بسته به نوع اشکال پیش آمده در آن، شدت آسیب وارده، علت آسیب و در نهایت نوع برخورد کاربر پس از خرابی هارد دارد. در بخش‌های آتی اطلاعات بیشتری در ارتباط با این سرویس ارائه خواهد شد.

تعمیرات هارد موبایل

علل خرابی و تعمیرات هارد موبایل

یکی از شایع‌ترین علل بروز اشکال در هارد موبایل، آب خوردگی گوشی و وارد شدن ضربه به آن است. در صورت آبخوردگی گوشی، وارد شدن ضربه و مواردی از این دست، گوشی به ناگاه خاموش شده و از ارائه سرویس باز می‌ماند. چنین اتفاقی می‌تواند به دلیل خرابی هارد اتفاق افتاده باشد که البته تأیید این موضوع –یعنی خرابی هارد گوشی- نیاز به بررسی گوشی دارد. برخی از رایج ترین اتفاقاتی که سبب بروز اشکال در هارد موبایل می گردند و تعمیرات هارد موبایل را ضروری می‌سازند عبارتند از:

اجرای بازی های سنگین با گرافیک بالا (بازی طولانی مدت و مداوم با گوشی)، استفاده از شارژرهای سایر موبایل ها (یا استفاده از شارژرهای فیک و غیراستاندارد)، ریست فکتوری دستگاه در زمان شارژ، ریست فکتوری دستگاه با شارژ کمتر از 20 درصد و … . باید توجه داشت که آسیب دیدگی و سوختن هارد موبایل به این معنا نیست که گوشی دیگر از کار افتاده و باید به کلی آن را کنار گذاشت.

اگر چه خرابی هارد، اشکالی جدی است اما در بسیاری شرایط امکان تعویض و تعمیرات هارد موبایل وجود دارد. شما کاربران گرامی می توانید در صورت بروز اشکال در این بخش از دستگاه خویش می‌توانید به مرکز تعمیرات هارد موبایل مراجعه کرده و سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایید.

تعمیر EMMC موبایل

واقعیت آن است که در گوشی‌های تلفن همراه قطعه‌ای به نام هارد وجود ندارد. آنچه در میان عموم کاربران با عنوان هارد گوشی یاد می‌شود در واقع EMMC موبایل است. قطعه‌ی EMMC، همان کارت حافظه‌ مالتی‌مدیای داخلی است. خوشبختانه EMMC های امروزی موبایل به گونه‌ای طراحی و ساخته شده‌اند که قابلیت تعویض اجزای ریزتر موبایل را به کارشناسان تعمیر می‌دهند.

قطعات EMMC موبایل‌های امروزی، امکان پیاده‌سازی تعمیرات بر روی لاجیک برد موبایل را به کارشناسان می‌دهند و این موضوع سبب گشته تا در صورت نیاز به تعمیر این بخش، نیاز به تعویض کامل برد نباشد. توصیه می‌شود برای دریافت سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیرات هارد موبایل صرفاً به مراکز تخصصی این حوزه مراجعه شود و از حضور در مراکز غیر تخصصی خودداری شود. بی‌توجهی به این مسئله سبب دوچندان شدن اشکالات پیش آمده در دستگاه و چه بسا خرابی کامل آن گردد.

مرکز تخصصی ریکاوری هارددیسک

سرویس‌های ارائه شده در مرکز تعمیرات هارد منحصر به موردی خاص نیست و کلیه تعمیرات مرتبط با هارد نظیر تعمیر مشکل عدم شناسایی هارد دیسک، تعمیر هارد ضربه خورده و آسیب‌دیده، تعمیر هارد با خرابی Read از جمله رید، تعمیر هارد دیسک با وجود بدسکتور، تعمیر هارد با پیغام فرمت دیسک، ریکاوری اطلاعات پاک شده انواع هارد، تعمیر هارد با برد سوخته، تعمیرات هارد با مشکل کند بودن عملکرد، تعمیرات هارد با مشکل فرم ویر بر اثر دستکاری و مواردی از این دست را شامل می‌گردد.

بعلاوه خدمات مرتبط با ریکاوری اطلاعات سایر ابزارها و گجت‌های پرکاربرد نظیر موبایل، فلش، لپ تاپ و … نیز با حضور در این مرکز قابل دریافت است. سایر خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات هارد عبارت است از: ریکاوری اطلاعات هارد در صورت عدم نمایش درست گنجایش آن، بازیابی اطلاعات هارد پس از format شدن پارتیشن، تعمیرات هارد موبایل، ریکاوری اطلاعات هارد پس از پارتیشن بندی مجدد، ریکاوری اطلاعات هارد خارجی در پاک شدن پارتیشن، ریکاوری اطلاعات هارد در پاک شدن پوشه یا فایل، بازگردانی اطلاعات هارددیسک در نوسانات برق و مشکلات سخت‌افزاری و… .

Rate this post
اشتراک گذاری

1 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.